MENU

Propozycje szwedzkiego stołu i dań gorących

(minimalna kwota zamówienia cateringu to 500zł, zamówienia przyjmujemy min. 5 dni przed realizacją oferty)

Witamy,
z myślą o Państwu Jazz Club Drukarnia stworzył ofertę obejmującą możliwość wynajęcia jednej lub dwóch sal znajdujących się w podziemiach kamienicy przy ul. Nadwiślańskiej 1 ("koncertowej" i "tanecznej") w celu zorganizowania szkolenia, konferencji czy tez kongresu. Każda z sal swobodnie mieści do 100 miejsc siedzących. Dysponujemy własnym sprzętem nagłaśniającym i projektorem multimedialnym. Zarówno na sali "koncertowej" jak i "tanecznej" można osobno sterować nagłośnieniem i oświetleniem, sprawiając, że każda będzie miała zgoła inny charakter.
Ze swojej strony na Państwa życzenie zapewniamy Dj'a, catering, obsługę kelnerską i ochronę lokalu. Dodatkowo dwa ogólnodostępne bary z wyśmienitym serwisem kawowo - herbacianym zapewnią przedsięwzięciu niezwykle sympatyczny charakter.
Każdego naszego klienta traktujemy wyjątkowo i indywidualnie, zatem nasza oferta będzie dostosowywana wyłącznie do Państwa potrzeb i oczekiwań.
...
To jeszcze nie koniec :)
Przedstawiając Państwu naszą ofertę oficjalną, nie sposób pominąć także tę ... zdecydowanie mniej oficjalną:) Innymi słowy zachęcamy Państwa do dokonywania w Drukarni rezerwacji również w godzinach tzw. "pokonferencyjnych". Od niedzieli do środy włącznie udostępniamy w/w sale ("koncertową" i "taneczną") pod imprezy firmowe, w trakcie których do Państwa dyspozycji jest fantastyczny Dj i równie fantastyczni Barmani - nasi prywatni mistrzowie świata w serwowaniu napojów zdecydowanie wysokoprocentowych:) Jak zawsze gwarantujemy obsługę na wysokim poziomie, mocno zmrożony alkohol i świetną zabawę do białego rana. Jeśli natomiast uznacie Państwo, że dużo lepiej będziecie się czuć w gronie innych naszych klientów, proponujemy rezerwację stolików w czwartki, piątki i soboty we wszystkich naszych czterech salach. W te dni ulicą Nadwiślańską bezapelacyjnie rządzi taniec, głośna muzyka, pozytywne wibracje i niepowtarzalna atmosfera:)
Zapraszamy do zapoznania się z Drukarnią Podgórze i wszystkim, czym nasz wyjątkowy i niezwykle klimatyczny lokal dysponuje:)